Warsztaty o prawach człowieka w Galerii Bielskiej BWA

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o prawach człowieka?
Wymienić poglądy i podyskutować w gronie osób, którym prawa człowieka nie są obojętne?
Zaplanować akcję / kampanię społeczną?
Włączyć się w przygotowania do dziesiątej (jubileuszowej!) bielskiej edycji Objazdowego Festiwalu Filmowego WATCH DOCS Prawa Człowieka w Filmie, która odbędzie się od 16 do 18 listopada w Galerii Bielskiej BWA?

Przyjdź 13 października do Galerii Bielskiej BWA (u. 3 Maja 11, parter) na warsztaty, które poprowadzą członkinie Stowarzyszenia Montaż: Anna Smolarek i Marzena Kocurek. Warsztaty potrwają od 10.00 do 16.00 – mamy dużo czasu, by wspólnie przygotować coś fantastycznego! Warsztaty odbywają się jako część projektu „Od filmu do zaangażowania” w ramach projektu operatorkultury.pl realizowanego przez Regionalny Instytut Kultury w Katowicach w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Bardzo Młoda Kultura 2016-2018”. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prosimy o wcześniejsze zapisy i kontakt z nami pod adresem stowarzyszeniemontaz@gmail.com oraz w wiadomościach na Facebooka.

PRAWA CZŁOWIEKA TO RÓWNIEŻ TWOJE PRAWA!

PRZYJDŹ – OBEJRZYJ – ZAANGAŻUJ SIĘ!

F I L M Y D O K U M E N T A L N E
K A M P A N I E S P O Ł E C Z N E